2 db munka és állásajánlat vár - Jobinfo

Bolti eladó (Hajdúbösz...

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt.
4220 Hajdúböszörmény, Külső-Szoboszlói utca 2/B

Villanyszerelő

Team 24 Personalmanagement GmbH
Ausztria, Linz

Dajka

Brumi Óvoda
1165 Budapest, Emma utca 18.

Reggeliztető / pultos

Oliva 2004 Kft. / Oliva Hotel&Étterem
Veszprém

Senior Accountant / Senior Könyvelő

Cég neve: Worklife

Munkavégzés helye: Budapest

Forrás: Profession
Feladatok: Projekt cégek, különböző gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (kimenő, bejövő számlák, vegyes könyvelés, adók egyeztetése)Időszaki (havi, negyedéves, éves) zárások elvégzése, számviteli beszámolók összeállításaHavi záráshoz kapcsolódóan egyéb könyvelési feladatok (bérfeladás, elhatárolások könyvelése, stb.)Adókalkulációk, adóbeval...

Senior Accountant / Senior Könyvelő(Bp1474)

Cég neve: Worklife Hungary

Forrás: CVO2
versenyképes jövedelem
Filmipar területére szakosodott tanácsadó és könyvelő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: SENIOR ACCOUNTANT / SENIOR KÖNYVELŐ Végzettség, gyakorlat, egyéb elvárások Minimum középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny) Mérlegképes könyvelői végzettség regisztrációval Párhuzamosan több társaság telje...