Győrújbarát környéki állás és munka - 2 db - Jobinfo

Bolti eladó (Hajdúbösz...

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt.
4220 Hajdúböszörmény, Külső-Szoboszlói utca 2/B

Bolti eladó (Hatvan)

3000 Hatvan, Bibó István utca 3.

Dajka

Brumi Óvoda
1165 Budapest, Emma utca 18.

Reggeliztető / pultos

Oliva 2004 Kft. / Oliva Hotel&Étterem
Veszprém

Kertészeti Eladó.

Cég neve: Baráti Kert Kft

Munkavégzés helye: Győrújbarát

Forrás: Profession
Feladatok: Kedves leendő Kollégánk!Értékesítési feladatokra keresünk kertészeti kollégát árudánkba.Ha kertészeti árudai tapasztalattal rendelkezel, vagy szeretnél ilyen tapasztalatot szerezni, ne habozz, jelentkezz!Pár fontos dolog, amire kíváncsi lehetsz:Hazai és import dísznövényekkel és egyéb kertészeti kiegészítő termékek kiskereskedelmével fog...

Szakács.

Cég neve: Baráti-Center Kft.

Feladatok: Napi menü és á la carte ételek készítésében való részvétel, az ételek precíz minőségi tálalása, nyersanyagok előkészítése, a munkafolyamatoknál a HACCP rendszer betartása, konyhai rend és tisztaság megőrzése. Elvárások: Napi menü és á la carte ételek készítésében való részvétel, az ételek precíz minőségi tálalása, nyersanyagok előkészíté...