Felsőpakony környéki állás és munka - 2 db - Jobinfo

Bolti eladó (Hajdúbösz...

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt.
4220 Hajdúböszörmény, Külső-Szoboszlói utca 2/B

Bolti eladó (Eger)

Eger és környéke

Bolti eladó (Hatvan)

3000 Hatvan, Bibó István utca 3.

Üzletvezető helyettes ...

1211 Budapest, Szent Imre tér 6-8.

Telepvezető-Helyettes

Cég neve: Gödöllői Tangazdaság Zrt.

Munkavégzés helye: Heves

Forrás: Profession
Feladatok: Tejelő szarvasmarha telep irányítása, napi munkavégzés szervezése.Adminisztrációs feladatok pontos, naprakész vezetése.Tartási és termelési technológiák betartása, betartatása.RISKA rendszer ismerete, kezelése. Elvárások: Tejelő szarvasmarha telep irányítása, napi munkavégzés szervezése.Adminisztrációs feladatok pontos, naprakész vezetés...

Kerékpáros kézbesítő (Felsőpakony)

Cég neve: Magyar Posta Zrt.

Munkavégzés helye: 2363 Felsőpakony, Eötvös utca 9.

Forrás: Jobinfo
  • Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem
  • Munkaruha és védőfelszerelés juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Részmunkaidős foglalkoztatás
  • 3 hónapot követően cafeteria juttatás
  • Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.
  • Amennyiben hozol hozzánk munkatársat, minden általad ajánlott belépő után, akár bruttó 100.000 Ft/fő kifizetésben részesülsz