Csongrád megye állás és munka - 2 db - Jobinfo

Bolti eladó (Hajdúbösz...

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt.
4220 Hajdúböszörmény, Külső-Szoboszlói utca 2/B

Bolti eladó (Eger)

Eger és környéke

Bolti eladó (Hatvan)

3000 Hatvan, Bibó István utca 3.

Üzletvezető helyettes ...

1211 Budapest, Szent Imre tér 6-8.

Termékfejlesztő

Cég neve: Legrand Zrt.

Munkavégzés helye: Szentes

Forrás: Profession
Feladatok: Villamosszerelvények 3D tervezéseElőtanulmányok, elemzések készítéseTermékdokumentációk készítéseNemzetközi projektekben való részvételTermékfejlesztés, tervezés

Varró(Nő)

Cég neve: Szegedi Szefo Zrt.

Munkavégzés helye: Szeged

Feladatok: Ipari varrógépek ismerete, gépek kezeléseKülönböző varrás-technológia alkalmazásaMűveleti folyamatok, minőségi követelmények precíz betartásaKülönböző modellek technológiai utasítás szerinti előállítása Elvárások: Ipari varrógépek ismerete, gépek kezeléseKülönböző varrás-technológia alkalmazásaMűveleti folyamatok, minőségi követelmények...