Debreceni Egyetem - állás és munka - 1 db - Jobinfo

Foglalkoztattak:
Állás: 1 db

Cégbemutató

A Debreceni Egyetem - az ország legrégebbi, folyamatosan működő felsőoktatási intézménye - egyike Magyarország kiemelt kutatóegyetemeinek, amely 15 karával, 25 doktori iskolájával a legszélesebb hazai képzési kínálatot nyújtja.

A Debreceni Egyetem mára az ország legrégibb, folyamatosan működő felsőoktatási intézménye Magyarország vezető kutatóegyetemei közé tartozik, amely 15 karával, 25 doktori iskolájával a legszélesebb hazai képzési kínálatot nyújtja. Hallgatói és oktatói bekapcsolódnak a nemzetközi tudományos vérkeringésbe is. A világszerte több mint száz egyetemmel létesített együttműködési szerződések, az Erasmus és más programok révén a diákok számtalan külföldi ösztöndíj között válogathatnak és az intézmény is egyre több külföldi hallgatót fogad.
A Debreceni Egyetem eredményei elismeréseként 2007-ben elsőként kapta meg a Felsőoktatási Minőségi Díj Arany fokozatú elismerő oklevelet, 2010-ben a Kutató-elitegyetem, majd 2013-ban a kiemelt felsőoktatási intézmény címet.

Jelentkezésedet várjuk:

Adatlap

Könyvelő (Ügyvivő-Szakértő).

Cég neve: Debreceni Egyetem, Kancellária, Pénzügyi Igazgatóság, Bevételkezelő Osztály

Munkavégzés helye: Debrecen

Forrás: Profession
Feladatok: A Debreceni Egyetem bankszámláira érkező jóváírások beazonosítása, könyvelése.Bevételeket érintő főkönyvi könyvelések.Közreműködés a havi, negyedéves és éves zárásokban.Vevői analitika egyeztetése.Kapcsolattartás vevői partnerekkel, szervezeti egységekkel. Elvárások: A Debreceni Egyetem bankszámláira érkező jóváírások beazonosítása, köny...