Budakalász környéki állás és munka - 2 db - Jobinfo

Bolti eladó (Hajdúbösz...

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt.
4220 Hajdúböszörmény, Külső-Szoboszlói utca 2/B

Bolti eladó (Hatvan)

3000 Hatvan, Bibó István utca 3.

Dajka

Brumi Óvoda
1165 Budapest, Emma utca 18.

Reggeliztető / pultos

Oliva 2004 Kft. / Oliva Hotel&Étterem
Veszprém

Emelőgép Szerelő (Szerviz Technikus)

Cég neve: Jump Lift Kft

Munkavégzés helye: Budakalász

Forrás: Profession
Feladatok: emelőgépek, targoncák karbantartása, javítása helyszinen és saját műhelyünkben.a munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése (számítógép használat)műszaki ügyintézői feladatok ellátásakapcsolattartás az üzemeltetőkkel Elvárások: emelőgépek, targoncák karbantartása, javítása helyszinen és saját műhelyünkben.a munkával kapcsola...

Szakács (Teljesmunkaidő)

Cég neve: Lupa Küllő

munkába járás támogatása
Feladatok: Munkavégzés átlag heti 4 napban (átlag heti 1 prep termelési nap egy belvárosi helyszínen és heti 3 munkanap Budakalászon a Lupa Küllő Hajóbáron a la carte rendelések kivitelezése).Munkába járás támogatása (fuvarral és/vagy bérlettel).Szakács