Székesfehérvár állás és munka - 2 db - Jobinfo

Sofőr

Szabó Autójavító Kft.
Budapest

Árufeltöltő

ABSZTER Kft
Vecsés - illetve változó

Bolti eladó

Lipóti pékség Kft
Budapest

Füll-orr-gégész szakor...

CS - SALVUS spol. s r.o.
Szlovákia, Levice / Léva

Bérszámfejtés Előkészítő (Napi 6 Vagy 8 Órában)

Cég neve: Continus Nova Kft.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Forrás: Profession
Feladatok: Bérszámfejtés előkészítéseBérszámfejtő céggel való folyamatos kapcsolattartásMunkaügyi adatok ellenőrzéseMunkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos adminisztratív feladatokAdatszolgáltatás a NAV felé (TMUNK)Teljeskörű HR adminisztráció Elvárások: Bérszámfejtés előkészítéseBérszámfejtő céggel való folyamatos kapcsolattartá...

Bérszámfejtő (Székesfehérvár / Budapest Xi)

Cég neve: Hr-Face Kft.

Feladatok: Be- és kiléptetéshez kapcsolódó bérügyviteli feladatok ellátásaBérszámfejtés és a kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítéseCafeteria juttatások elszámolásaBanki utalások elkészítéseSzemélyügyi adatok karbantartásaHavi adó- és járulékbevallások elkészítéseKapcsolattartás ügyfeleinkkelRiportok készítése Elvárások: Be- és kiléptetéshez kapc...