Borsod-Abaúj-Zemplén megye állás és munka - 3 db - Jobinfo

Árufeltöltő

ABSZTER Kft
Vecsés - illetve változó

Bolti eladó

Lipóti pékség Kft
Budapest

Füll-orr-gégész szakor...

CS - SALVUS spol. s r.o.
Szlovákia, Levice / Léva

Szociális Gondozó/Nő/ Ápoló (Anglia, Írország)

Cég neve: Work Now - Atrixmedia S.r.o.

Munkavégzés helye:

Forrás: Profession
Feladatok: Továbbra is kínálunk állásajánlatokat az Egyesült Királyságban azok számára akik rendelkeznek settled status -szal.Azoknak a jelölteknek akik nem teljesítik a feltételeket ugyanolyan vonzó munkalehetőséget tudunk biztosítani Írországban.Profi ápoló vagy? Vagy csak magánápolói tapasztalattal rendelkezel, de erős az empátiád, és hajlandó v...

Ápoló/Dializáló Ápoló (Miskolc)

Cég neve: Tritonlife Dialízis Center Kft.

Munkavégzés helye: Miskolc

Feladatok: Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátásaKezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzéseNővér, Szakápoló; Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Szakorvos/Dializáló Orvos (Sátoraljaújhely)

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Feladatok: A dialízis ellátást igénylő betegek orvosi ellátásaA dializáló ápolók munkájának orvosszakmai irányítása, ellenőrzéseSzoros szakmai együttműködés a dialízis központ orvosszakmai, szakápolói és gazdasági vezetőjével Elvárások: A dialízis ellátást igénylő betegek orvosi ellátásaA dializáló ápolók munkájának orvosszakmai irányítása, ellenőr...