Győr-Moson-Sopron megye állás és munka - 3 db - Jobinfo

Bolti eladó (Hajdúbösz...

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt.
4220 Hajdúböszörmény, Külső-Szoboszlói utca 2/B

Bolti eladó (Hatvan)

3000 Hatvan, Bibó István utca 3.

Dajka

Brumi Óvoda
1165 Budapest, Emma utca 18.

Reggeliztető / pultos

Oliva 2004 Kft. / Oliva Hotel&Étterem
Veszprém

Orvos, Szakorvos

Cég neve: Országos Vérellátó Szolgálat

Munkavégzés helye: Sopron

Forrás: Profession
Feladatok: vércsoport szerológiai vizsgálatokkal, véradók kivizsgálásával, hemofíliások gondozásával kapcsolatos feladatok ellátása. Elvárások: vércsoport szerológiai vizsgálatokkal, véradók kivizsgálásával, hemofíliások gondozásával kapcsolatos feladatok ellátása.Orvos, Szakorvos

Labor Mérnök

Cég neve: Ip3 Hungary Kft.

Munkavégzés helye: Győr

Feladatok: műanyag termékek 3D mérése, kiértékelése,mérőformák bemérése,mérőszobai mérőeszközök kezelése, rendezése,mérésekkel kapcsolatos vevői szabvány ismeret,széria mérések elvégzése (nem csak 3D),áruátvételi mérések elvégzése és dokumentálása, darabok jóváhagyásaegyedi mérések elvégzése (nem csak 3D),3D mérőgép és MCOSMOS szoftver ismerete (mé...

Fizioterapeuta/Gyógytornász

Cég neve: Eto Futball Kft.

Feladatok: - Rehabilitációs programokat tervezése- Fizikai terápiák, és technikák széles körét alkalmazása- Mozgásszervi és a különböző egyéb betegségekben szenvedők funkcionális  vizsgálata és az eredmények         dokumentálása- Rövid és hosszú távú kezelések meghatározása, a terápiás terv kidolgozása és megvalósítása- Egyéni és csoportos mozgást...