OTIS Felvonó Kft. - állás és munka - 1 db - Jobinfo

Foglalkoztattak: 150 fő
Állás: 1 db

Cégbemutató

Az OTIS világa

Az OTIS Felvonó Kft. az amerikai OTIS Elevator Company hazai leányvállalataként működik, 1990 óta. Az OTIS Felvonó Kft. küldetése szerint olyan felvonók és mozgólépcsők értékesítésével kíván megfelelni az üzleti partnerei és saját alkalmazottai által támasztott elvárásoknak, amelyek minden tekintetben kielégítik a vevők és a használók igényeit.

A vállalat alapvető célja, hogy a megrendelt berendezéseket a szerződéses határidőn belül, hiánytalanul

szállítsa a helyszínre, szerelje fel és adja át megrendelőinek, ezt követően pedig úgy tartsa karban azokat, hogy meghibásodás nélkül üzemeljenek mindaddig, ameddig a befogadó épület áll.

A vállalat alapvető célja, hogy a megrendelt berendezéseket a szerződéses határidőn belül, hiánytalanul szállítsa a helyszínre, szerelje fel és adja át megrendelőinek, ezt követően pedig úgy tartsa karban azokat, hogy meghibásodás nélkül üzemeljenek mindaddig, ameddig a befogadó épület áll.

Alapelvek, melyek irányítják munkahelyi magatartásunkat

Alkalmazottak: Mindenekelőtt elkötelezettek vagyunk a tekintetben, hogy biztonságos, kényelmes és egészséges munkakörülményeket és nyitott, bizalommal teli párbeszédet biztosítsunk alkalmazottaink számára.

Ügyfelek: Elkötelezettek vagyunk, hogy olyan szintű szolgáltatásokat nyújtsunk ügyfeleink számára, amit elvárnak egy első osztályú beszállítótól.

Beszállítók: Őszinte és nyílt üzleti kapcsolatokat építünk ki beszállítóinkkal, akik korrekt és igazságos arányban részesülnek sikereinkből.

Versenytársak: Az üzleti versenyben erősek és kitartóak vagyunk. Versenyben tanúsított magatartásunk korrekt, etikus és törvényes.

Munkáink

Berendezéseinkkel mindenhol találkozhat. Az Otis felvonói, mozgólépcsői és mozgójárdái részei a világ számos jól ismert, jelentős épületének. Ezen épületek mellett jelen vagyunk több ezer olyan épületben, amelyeket az emberek nap mint nap használnak, mint pl. lakóházak, szállodák, kórházak, bevásárlóközpontok, irodaházak és egyéb épületek.

A „Way to Green” elnevezésű, átfogó környezetvédelmi programunk

A Way to Green környezetvédelmi programunk lefedi a vállalat működésének minden folyamatát, a berendezések tervezésétől kezdve, a gyártásukon át, egészen az élettartamuk végén történő újrahasznosításig. A alacsony energiafelhasználású, optimális teljesítményű termékek, az energiatakarékos gyártási folyamat és szolgáltatások révén csökkent a szén-dioxid-kibocsátásunk, mely bizonyítja vállalatunk elkötelezettségét a környezetvédelem és a fenntartható fejlődés terén.

Karrier az OTIS-nál

Az OTIS legfontosabb értékei az alkalmazottak. Piacvezető vállalatként folyamatosan a legmagasabb elvárásoknak kívánunk megfelelni, minden területen. Egy vállalat azonban csak annyira jó, amennyire az alkalmazottai. Tehetséges, jó képességű embereket keresünk, akik kimagasló teljesítményre képesek, és mi minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy segítsük őket céljaik elérésében.

Jelentkezésedet várjuk:

otis.karrier@otis.com

Adatlap

OTIS Felvonó KFT.
1082 Budapest,
Corvin office I.
Futó utca 47-53.

Műszaki Értékesítő (Debrecen)

Cég neve: Otis Felvonó Kft.

Munkavégzés helye: Debrecen

Forrás: Profession
Feladatok: Meglévő ügyfélkapcsolatok átvétele, új ügyfélkapcsolatok önálló kiépítése, folyamatos kapcsolattartás a saját ügyfélkörrelA meglévő-, és új ügyfélkörben figyelemmel kíséri és generálja az eladási lehetőségeket, ügyféllátogatásokat szervez a területi igazgatósághoz tartozó megyékben. ajánlatokat dolgoz ki, kalkulációkat készít, műszaki ja...