Masterplast Nyrt. - állás és munka - 3 db - Jobinfo

Foglalkoztattak: 670 fő
Állás: 3 db

Cégbemutató

Egy valódi magyar sikertörténet

A Masterplast csoport Kelet-Közép-Európa egyik vezető hőszigetelőanyag-gyártó és -forgalmazó vállalata. Termékeivel teljes körű megoldásokat nyújt a hő-, hang- és vízszigetelés, a tetőfedés, valamint a szárazépítészet területén. Az anyavállalatot Ács Balázs és Tibor Dávid 1997-ben, egyetemistaként alapították, és a kezdetektől fogva aktívan keresték a növekedési lehetőségeket. A vállalat folyamatosan, dinamikus ütemben fejlődött, 1999-től elindult a nemzetközi terjeszkedés; mára a cégcsoport 13 országban rendelkezik saját leányvállalattal,és közel 700 főt foglalkoztat.

Napjainkban az anyavállalat folyamatosan újabb kihívásokat keresve, az értékesítés mellett a gyártás bővítésére és a műszaki innovációs fejlesztésekre koncentrál. A vállalatcsoport működését a környezettudatosság, az innováció és a fenntartható fejlődés értékei mentén szervezi.

{kep_1}

Csapatmunka

„Közösen teremtünk és működtetünk egy olyan vállalatot, ahol mindenki megtalálja a saját céljait.”

Megalakulásunk óta kompetens, felkészült vezetőink által irányított és támogatott csapatunk egymást segítve, tartalmas emberi kapcsolatokat fenntartva dolgozik a közös sikerek eléréséért. Vállalatunk

stabil kollektívával működik, amit mi sem bizonyít jobban, mint hogy kollégáink 76 százaléka már több mint 3 éve áll a cég alkalmazásában, és a teljes dolgozói állomány 41 százaléka 5 évnél régebb óta

dolgozik cégünknél.

Értékrend

„Rangot és kihívást jelent a Masterplast csapatához tartozni!”

A közösen kidolgozott értékrend adja meg a vállalati élet normáit. Kiemelten fontos értéket jelent számunkra a vevőközpontúság, az emberi kapcsolatok, a csapatmunka és az állandó fejlődés. Ennek

tükrében, csapatunkba továbbra is várjuk hasonlóan nyitott, kihívásokat szerető, tenni- és bizonyítani akaró, pályakezdő vagy már szakmai tapasztalattal rendelkező emberek jelentkezését, akik magukénak érzik a vállalat által vallott és képviselt értékeket.

Neked is van egy álmod? Váltsd sikerre nálunk!

Folyamatosan várjuk a szakmai gyakorlatra jelentkezők pályázatait, valamint az OPEN DOOR gyakornoki programunk iránt érdeklődők jelentkezését.

Leányvállalataink felkészültek, Te készen állsz a nemzetközi megmérettetésre?

Amennyiben ambiciózus, célratörő, agilis vagy, nemzetközi karrierlehetőséget keresel, írod és beszéled a cseh, szlovák, horvát, szerb, román, orosz, ukrán nyelvek valamelyikét, jelentkezz adatbázisunkba

a weboldalunkon keresztül!

Jelentkezésedet várjuk:

www.masterplast.hu/karrier oldalon regisztrációval vagy az allashirdetes@masterplast.hu e-mail címen keresztül

Bővebb információ:
Sasgodó Erika
HR munkatárs
E-mail: sasgodoerika@masterplast.hu

Adatlap

Masterplast Nyrt.
8143 Sárszentmihály,
Árpád utca 1/A.
Telefon: 06 (22) 801-300

Konfekcionáló Gépkezelő

Cég neve: Masterplast Nyrt.

Munkavégzés helye: Sárszentmihály

Forrás: Profession
Feladatok: lamináló-, nyomdázó-, csomagoló- valamint tekercselő gép anyaggal történő kiszolgálásagépsorok folyamatos üzemeltetése, beállítása, felmerülő problémák elhárításában való részvétellegyártott termékek csomagolása, összekészítése raklapokrakézi- és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása Elvárások: lamináló-, nyomdázó-, csomagoló- valamint...

Project Engineer

Munkavégzés helye:

Feladatok: Key role in the preparation of our new and ongoing manufacturing development projects,New product introduction tasks, from the machinery and equipment procurement to machines installation and plant handover.Supporting and reviewing the engineering side of technological developments and expansions.Daily contact with foreign suppliers.Deve...

Maintenance Manager

Feladatok: During the installation phase You will be responsible following pointspurchasing and installation of technical equipment in the plant. coordinating production work order documents and drawings between the designer and contractors. (example: metal elements)Place purchase orders for the materials and services required for the project, base...