Alstom Hungária Zrt. - állás és munka - 1 db - Jobinfo

Foglalkoztattak: 160 fő
Állás: 1 db

Cégbemutató

Az Alstomról

Az Alstom világelső az energiatermelés és a vasúti infrastruktúrák terén, valamint jól ismert innovatív, környezetbarát megoldásairól. A Cégcsoport gyártja a világ leggyorsabb vonatszerelvényeit és legnagyobb befogadóképességű metrószerelvényeit, emellett kulcsrakész erőműmegoldásokat, berendezéseket és egyéb szolgáltatásokat kínál különféle energiaforrásokhoz (hőerőművekhez: nukleáris erőművek, tiszta szén erőművek, gázerőművek, valamint megújuló erőművekhez úgymint: vizerőművek, tározós erőművek, naperőművek, geothermikus erőművek, biomassza erőművek, szélerőművek stb.).

Az Alstom világelső az energiatermelés és a vasúti infrastruktúrák terén, valamint jól ismert innovatív, környezetbarát megoldásairól. A Cégcsoport gyártja a világ leggyorsabb vonatszerelvényeit és legnagyobb befogadóképességű metrószerelvényeit, emellett kulcsrakész erőműmegoldásokat, berendezéseket és egyéb szolgáltatásokat kínál különféle energiaforrásokhoz (vízenergia, nukleáris energia, gáz, szén és szélenergia).
A vállalatcsoport több mint 92.500 alkalmazottat foglalkoztat száz országban. A 2012/2013-as pénzügyi évben árbevétele 20,3 milliárd euró volt.Az Alstom világelső az energiatermelés és a vasúti infrastruktúrák terén, valamint jól ismert innovatív, környezetbarát megoldásairól. A Cégcsoport gyártja a világ leggyorsabb vonatszerelvényeit és legnagyobb befogadóképességű metrószerelvényeit, emellett kulcsrakész erőműmegoldásokat, berendezéseket és egyéb szolgáltatásokat kínál különféle energiaforrásokhoz (vízenergia, nukleáris energia, gáz, szén és szélenergia).

A vállalatcsoport több mint 92.500 alkalmazottat foglalkoztat száz országban. A 2012/2013-as pénzügyi évben árbevétele 20,3 milliárd euró volt.
Az Alstom Csoport Magyarországon
Magyarországon az Alstom Csoport minden üzletága, köztük az Erőmű üzletág (Thermal Power), a Megújuló Energiaforrások üzletág (Renewable Power), a Közlekedés üzletág (Transport) és az Energiaátviteli Hálózat (Grid) üzletág is jelen van. Az Alstom Hungária Zrt. 160 alkalmazottat foglalkoztat budapesti központjában.

Hőerőmű üzletág (Thermal Power)
Az Alstom saját know-how-jára és multinacionális hátterére alapozva, mint teljes körű erőmű szervizszolgáltató és kulcsrakész erőmű szállító van jelen Magyarországon, ahol Erőmű üzletága és annak jogelődje révén a beépített áramtermelő kapacitás közel kétharmadát telepítette.
Megújuló energiaforrások (Renewable Power)
Az Alstom tudatában van annak, hogy a megújuló energiaforrások a 21. század globális energiastratégiájának fontos részét képezik. A megújuló energiaforrások kulcs szerepet játszanak nem csak a környezetvédelmi célkitűzések elérésében, de Magyarország energiabiztonságának és energiafüggetlenségének megteremtésében is.

Az Alstom saját know-how-jára és multinacionális hátterére alapozva, mint teljes körű erőmű szervizszolgáltató és kulcsrakész erőmű szállító van jelen Magyarországon, ahol Erőmű üzletága és annak jogelődje révén az abban az időben beépített áramtermelő kapacitás közel kétharmadát telepítette.

{kep_1}

Közlekedés üzletág (Transport)
Az Alstom a budapesti M2 és az M4 metróvonal szerelvényeinek gyártója, így a magyarországi kötöttpályás közlekedési szektor egyik legnagyobb beszállítója. Az Alstom Közlekedés üzletága a világ egyik vezető motorvonat gyártója, és a világ élvonalába tartozik vasúti biztosító- és jelzőberendezések, valamint az Egységes Európai Vasúti Közlekedésirányítási Rendszer (ERTMS) fejlesztése, gyártása és telepítése terén.Közlekedés üzletág (Transport)
Az Alstom a budapesti M2 és az M4 metróvonal szerelvényeinek gyártója, így a magyarországi kötöttpályás közlekedési szektor egyik legnagyobb beszállítója. Az Alstom Közlekedés üzletága a világ egyik vezető motorvonat gyártója, és a világ élvonalába tartozik vasúti biztosító- és jelzőberendezések, valamint az Egységes Európai Vasúti Közlekedésirányítási Rendszer (ERTMS) fejlesztése, gyártása és telepítése terén.

{kep_2}

TIS
Az Alstom Transport Közlekedési Információs Megoldások (Transport Information Solutions - TIS), üzletága –jogelődje révén- 1989-től van jelen Magyarországon. Az egység fő tevékenysége az egyedi, főleg biztonságkritikus vasúti szoftverek fejlesztése, verifikálása és validálása, amelyet egyre bővülő, átlagosan 8 év nemzetközi szakmai tapasztalattal rendelkező, fiatal és dinamikus szakértői csapattal (mérnökök, informatikusok, programozók) és jelentős beszállítói körrel együttműködve végez. A Budapesten fejlesztett szoftverek a világ számos pontján sikeresen működnek vasúti forgalomirányító és utastájékoztató rendszerek részeként.
Energiaátviteli Hálózat üzletág (Grid)
Az Energiaátviteli Hálózat üzletágát az Alstom 2010-ben integrálta a vállalatcsoportba. Az üzletág magyarországi jelenléte elsősorban nagyfeszültségű készülékek szállításán, valamint a MAVIR Zrt. hálózatfelügyeleti szoftverek telepítésén keresztül valósul meg.
TIS

Cégünk ezen kívül még foglalkozik az Okos Hálózatok klaszteren keresztül hálózatfejlesztésével, akkumulátoros alállomással, SMART GRID irányítástechnikai rendszerrel,  Digitális alállomási irányítástechnikai rendszerekkel és védelmi rendszerekkel is.
Jelentkezésedet várjuk:

informacio@power.alstom.com
recruitment.bud1.hu.transport@alstom.com

Adatlap

Alstom Hungária Zrt.
1138 Budapest,
Váci út 152–156.
Telefon: 06-1-889-2000

Projektmenedzser (Vasúti Gyártás)

Cég neve: Alstom Hungary Kft.

Munkavégzés helye: Mátranovák

Forrás: Profession
Feladatok: A projektek vezetése átadástól a lezárásig a szerződéses követelményeknek és az ügyfelek elvárásainak megfelelően, az elvárt költség szinten, időben teljesítve, megfelelő minőségben és összhangban az Alstom eljárásaival (APSYS),Core Team vezetése, feladatok koordinálása,Kapcsolattartás a nemzetközi kollégákkal, belső vevői projekt menedz...