National Instruments Hungary Kft. - állás és munka - 1 db - Jobinfo

Foglalkoztattak:
Állás: 1 db

Cégbemutató

A National Instruments Kelet-Európai Értékesítési és Marketing központja 2003-ben nyílt meg Budapesten. Az egyre növekvő cég a sales és a marketing területén jártas szakemberek mellett folyamatosan keres mérnöki, pénzügyi-gazdasági, kereskedelmi és egyéb (pl. HR, vezetés és szervezés) végzettséggel és ismerettel rendelkező munkaerőt is. A 2010-ben alapított, budapesti irodában székelő NI Európai Rendszermérnöki Kiválósági Központ pedig tapasztalattal rendelkező, főleg a rádiófrekvencia területén jártas rendszermérnökökkel kívánja bővíteni csapatát.

A National Instruments átalakítja a mérnökök és kutatók rendszertervezési, prototípus készítési és fejlesztési módszereit a mérési, automatizálási és beágyazott alkalmazások vonatkozásában. Az NI azonnal használatba vehető szoftverekkel – mint például az NI LabVIEW – és moduláris, költséghatékony hardverekkel látja el ügyfeleit világszerte. Az austini (Texas, USA) székhelyű NI több mint 7100 főt foglalkoztat, és több mint 50 országban van közvetlenül jelen.

Az NI Kelet-Európán belül elsőként Lengyelországban képviseltette magát közvetlenül, azóta pedig további 6 országban van jelen, Lengyelországon kívül Csehországban, Szlovéniában, Magyarországon, Romániában, Szlovákiában és Szerbiában, amelyek közül Budapestre került a régió értékesítési központja. A National Instruments Kelet-Európai Értékesítési és Marketing Központja összesen 13 országnak nyújt szakmai támogatást (Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország, Szlovénia, Horvátország, Szerbia, Montenegró, Macedónia, Albánia, Bosznia és Hercegovina, Románia és Bulgária). Az National Instruments Hungary Kft. 2002 óta minden évben részt vesz a Legjobb Munkahely Felmérésben, ahol minden alkalommal az első 40 helyezett között volt. 2012-ben, az európai Legjobb Munkahely Felmérésben a 6. helyezést érte el.

Jelentkezésedet várjuk:

Adatlap

Tesztmérnök.

Cég neve: Ni Hungary Kft.

Munkavégzés helye: Debrecen

Forrás: Profession
Feladatok: Gyártás során előforduló kivizsgálandó esetek elemzése, megoldási javaslatok kidolgozásaRészvétel új tesztmegoldások bevezetésében, visszajelzések, javaslattételek adása az R&D feléKöltségcsökkentési, minőségjavítási és hatékonyságnövelési projektek vezetése LEAN eszközök és módszertan segítségévelTársterületek támogatása mérnöki vál...