Kuka Robotics Hungária Kft. - állás és munka - 1 db - Jobinfo

Foglalkoztattak:
Állás: 1 db

Cégbemutató

A KUKA Robot-Csoport a világ egyik vezető ipari robotgyártója. A vállalatcsoport az új generációnak évről évre munkahelyi képzéseket kínál, és az egyetemekről friss diplomásokat is toboroz. A műszaki tudományok területén nyújtott karrierlehetőségek mellett érvényesülési lehetőségeket kínálunk az IT és a kereskedelem különféle területein is. Felelősséget vállalna és közreműködne a jövő alakításában? A KUKA Robot-Csoportnál bárki számára lehetőség nyílik, aki kezdeményező! Teret kínálunk személyes és szakmai fejlődéséhez az iparágak, funkciók és országok széles körében – és mindezt egyetlen cégcsoporton belül.

A KUKA számos karrierfejlesztési lehetőséget kínál.

Globálisan terjeszkedő munkáltatóként a távlatok és fejlődési lehetőségek széles körét kínáljuk.

Jelentkezésedet várjuk:

Adatlap

Vizuális Minőségellenőr (Rozsdamentes Gyártás Területére)

Cég neve: Kuka Robotics Hungária Kft.

Munkavégzés helye: Taksony

Forrás: Profession
Feladatok: Bejövőáru ellenőrzése és követéseVasútipari hegesztett szerkezetek roncsolásmentes ellenőrzéseKomplett mechanikus géprendszerek minőségellenőrzéseProjektgyártás minőségbiztosításaAktív részvétel mérőeszköz felügyeletbenGyártásközi minőség-ellenőrzés3D koordináta mérőgép kezelés Elvárások: Bejövőáru ellenőrzése és követéseVasútipari heges...