Kirchhoff Hungária Kft. - állás és munka - 2 db - Jobinfo

Foglalkoztattak:
Állás: 2 db

Cégbemutató

A Kirchhoff Hungária Kft. tulajdonosa a német Kirchhoff Automotive GmbH, amely vezető szerepet tölt be a személygépkocsi karosszéria elemek gyártásában és beszállításában. A Kirchhoff Gruppe 1785-ben alakult, mára a világszerte felépült gyáraiban közel 10 ezer embert foglalkoztat, árbevétele 1,3 milliárd euró.

A Kirchhoff cégcsoport, követve azt a stratégiáját, hogy megrendelői közelében saját gyártóbázist hoz létre, a Suzukival kialakított kapcsolata révén telepedett meg Esztergomban. A Kirchhoff Hungária Kft. telephelye Esztergomban az Ipari Parkban, a Suzuki autógyár szomszédságában található.
A magyarországi gyár megnyitását követően a Kirchhoff Hungária Kft. folyamatosan bővítette ügyfélkörét és erősítette piaci pozícióját. A 2011-2015-ig tartó időszakban hét újabb autógyártótól kapott megrendelést a vállalat, így a megnövekedett igényekhez igazodva a Kirchhoff Automotive a Kirchhoff Hungária Kft-nél kapacitásnövelő beruházása mellett döntött. Ezt egyrészt a megrendelések mennyiségének növekedése, másrészt az új termékekhez szükséges korszerűbb technológia telepítése indokolta. A magyar leányvállalatnál foglalkoztatottak száma a mostani 370 körüliről közel 500-ra növekszik a fejlesztések lezárultával.

Jelentkezésedet várjuk:

Adatlap

Projekt Szerszámmérnök.

Cég neve: Kirchhoff Hungaria Kft.

Munkavégzés helye: Esztergom

Forrás: Profession
Feladatok: Szerszámkarbantartási folyamatfejlesztéshez és szerszámoptimalizáláshoz tartozó akciók végrehajtása (PDCA)Megelőző karbantartási folyamatok kidolgozása és folyamatos fejlesztéseA projekt koordinátor vezetésével a mérnöki változtatások támogatásaSzerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztéseA szerszámkarbantartási folyam...

Karbantartó Mérnök.

Feladatok: A karbantartási terület műszaki támogatásaA karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok kialakításaAz aktuálisan fellépő valamint a megelőző karbantartások megszervezése és lebonyolításaKarbantartási területen dolgozó kollégák fejlesztéseKarbantartási dokumentációk kezeléseA karbantartási pótalkatrész raktár kezelése Elvárások: A karbantartási...