Cargill Magyarország Zrt - állás és munka - 1 db - Jobinfo

Foglalkoztattak:
Állás: 1 db

Cégbemutató

A Cargill élelmiszer-ipari, mezőgazdasági, pénzügyi és ipari termékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozik világszerte. Azokkal a gazdálkodókkal, ügyfelekkel, kormányokkal és közösségekkel, akikkel együttműködünk, együtt segítjük az emberiséget minden tudásunkat és közel 150 éves tapasztalatunkat felhasználva. Vállalatunk 143 000 alkalmazottat foglalkoztat 67 országban, akik kötelességüknek érzik, hogy felelős módon nyújtsanak táplálékot a világnak, csökkentsék a környezeti hatásukat és jobbá tegyék a közösségeket, amelyekben élnek és dolgoznak.

A Cargill cég 1995 óta van aktívan jelen Magyarországon, amikor kisebbségi részesedést szerzett az Agrograin Kereskedelmi Rt.-ben, Magyarország vezető gabona-, olajos mag- és fehérje takarmány alapanyag kereskedő cégében. Nem sokkal ezután takarmányozási üzletágunk is megkezdte magyarországi működését és jelenleg vezető a takarmányok és takarmány formulák piacán.
Több mint 500 dolgozónk, több mint 20 telephelyen látja el növekvő magyarországi tevékenységünket.
Termékek és Szolgáltatások
A Cargill Magyarországon a következő tevékenységekkel foglalkozik:
gabona, olajos mag és fehérjetakarmány alapanyagok kereskedelme és logisztikája (a korábbi Agrograin tevékenysége)
Vetőmag, műtrágya és növényvédőszerek értékesítése
Takarmányformulák, gyártás és elosztás
Keményítő és keményítő-származékok kereskedelme élelmiszeripari és ipari célokra
Strukturáló – adalékanyagok és emulgeáló szerek kereskedelme élelmiszeripari célokra
A Cargill cég 1995 óta van aktívan jelen Magyarországon, amikor kisebbségi részesedést szerzett az Agrograin Kereskedelmi Rt.-ben, Magyarország vezető gabona-, olajos mag- és fehérje takarmány alapanyag kereskedő cégében. Nem sokkal ezután takarmányozási üzletágunk is megkezdte magyarországi működését és jelenleg vezető a takarmányok és takarmány formulák piacán.Több mint 500 dolgozónk, több mint 20 telephelyen látja el növekvő magyarországi tevékenységünket.Termékek és SzolgáltatásokA Cargill Magyarországon a következő tevékenységekkel foglalkozik:gabona, olajos mag és fehérjetakarmány alapanyagok kereskedelme és logisztikája (a korábbi Agrograin tevékenysége)Vetőmag, műtrágya és növényvédőszerek értékesítéseTakarmányformulák, gyártás és elosztásKeményítő és keményítő-származékok kereskedelme élelmiszeripari és ipari célokraStrukturáló – adalékanyagok és emulgeáló szerek kereskedelme élelmiszeripari célokra

Jelentkezésedet várjuk:

Adatlap

Supply Chain Management Trainee

Cég neve: Cargill Magyarország Zrt

Munkavégzés helye:

Forrás: Profession
Feladatok:  Please provide your CVs only in English. Note that this is a full-time, permanent contract position. What is the Supply Chain Management Trainee Program about?Our supply chain management trainee program offers a unique opportunity to unlock your full potential and develop yourself as a future leader in our team. Learn about our supply c...